**** Hotel Ramada PRAGUE CITY CENTRE ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE Hotel Ramada Grand Symphony je součástí mezinárodního hotelového řetězce Ramada International. Hotel Ramada Grand Hotel Symphony Praha je moderní 4-hvězdičkový bezbariérový hotel a lehce dostupný městkou hromadnou dopravou. Citlivě zrekonstruovaný hotel, který zaujme svěžím designem a pohodlným vybavením, se nachází v nejatraktivnější části Prahy, na Václavském náměstí, v historickém a zároveň obchodním centru města Praha.

Hotel v Praze 1 ubytování Ramada Grand Hotel Symphony :
Hotel Ramada Grand Hotel Symphony nabízí stylové ubytování v 88 vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích a 9 apartmánech. Hotel má i pokoj pro zdravotně hendikepované osoby s odpovídající úpravou. Pokoje hotelu se nachází v 6 patrech, část z nich má nádherný výhled do Václavského náměstí, část naopak do dvora, kde je zaručen větší klid.

Ubytování v centru Prahy 1 Hotel Ramada Grand Symphony :
Standardní vybavení pokojů hotelu Ramada Grand Hotel Symphony: Lůžková část: zdravotní matrace, protialergická pokrývka, zatemňovací závěsy, psací stůl s lampou, minibar, klimatizace, satelitní TV - 20 mezinárodních programů, Pay-TV, internetová, zásuvka, telefon se záznamníkem a přímou volbou, bezpečnostní schránka. Koupelna: sprchový kout nebo vana, kosmetické zrcátko, 2 rychlostní fén, podlahové topení, velkoplošné zrcadlo, ozvučení reproduktorem z televize.

Hotel Ramada Grand Symphony ubytování v Praze 1 složení pokojů :
Složení pokojů: 88 dvoulůžkových pokojů, z toho 5 Executive pokojů (31 s manželskými postelemi, 53 s oddělenými postelemi a 4 třílůžkové pokoje) - 9 apartmá, z toho 5 Executive suite - k dispozici jsou převážně pokoje se sprchovým koutem, 4 pokoje jsou s vanou - všechny apartmány jsou vybaveny koupelnou s vanou a dvojitým umyvadlem - 4 apartmány lze propojit s dalším dvoulůžkovým pokojem - vhodné jako rodinné apartmány - pokoj pro tělesně postižené je jednolůžkový s možností přistýlky - pokoje ve 2., 4. a 6. patře jsou nekuřácké (50% hotelové kapacity).

Praha 1 ubytování Hotel Ramada Grand Symphony Restaurace :
Restaurace a Bar hotelu Ramada Grand Hotel Symphony Praha: Od 11.00 hod. do 23.30 hod. je otevřen Café - bar v 1. patře ve věži Aida. Je zde podáváno občerstvení, včetně rozmanitého sortimentu alkoholických i nealkoholických nápojů, kávy, čajů, míchaných nápojů a vín. V těsné blízkosti hotelu Ramada Grand Hotel Symphony se nachází celá řada vyhlášených restaurací, se kterými naši hosté mají výborné zkušenosti. K dispozici je česká i mezinárodní kuchyně, vegetariánské i exotické speciality. S výběrem Vám rádi pomohou zaměstnanci naší recepce.

Ubytování v Praze 1 Ramada Grand Hotel Symphony gastronomie :
Snídaně formou švédského stolu se podává od 6.30 - 10.30, o víkendech do 11.00 hod v restauraci v 1. patře hotelu ve věži Aida. Nabízíme široký sortiment uzenin, sýrů, slaného i sladkého pečiva, vaječných pokrmů, ovoce, zeleniny, cereálií, mléčných výrobků, džusů a teplých nápojů. Bohatá snídaně uspokojí svou pestrostí i nejnáročnějšího hosta. Room service hotelu je možné objednat každý den mezi 11:00 a 22:00. Hosté mají možnost si na pokojích objednat z jídelního lístku partnerské restaurace U svatého Václava, který je umístěn v deskách na psacím stole. V nabídce je
kompletní sortiment předkrmů, polévek, hlavních jídel a dezertů, včetně nápojů.

Hotel Ramada Grand Hotel Symphony, to je symfonie Vašich splněných přání.
Hotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - disponuje restauracíHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Ramada PRAGUE CITY CENTRE - na pokojích je telefon